RPC Promens

Firma RPC Promens se věnuje vývoji a výrobě velkoplošných plastových dílů a sestav ve středních sériích technologií RIM (reaktivní vstřikování) a VF (vakuové tvarování) včetně všech návazných procesů jako je lakování, CNC ořez, montáž, ultrazvukové svařování, lepení. Díky více než 25 letým zkušenostem v oblasti konstrukce a vývoje patří RPC Promens k vyhledávaným dodavatelům pro řadu OEM zákazníků.

Přínosy řešení

  • Vývoj a konstrukce

    Vývoj a konstrukce složitých tvarových plastových výrobků se neobejde bez použití pokročilých konstrukčních a simulačních nástrojů CATIA.


  • Zlepšení spolupráce na inovaci výrobků

    Přístup ke 3D datům a informacím o výrobku je klíčovým faktorem pro komunikaci a spolupráci jednotlivých rolí v podniku, tyto činnosti jsou pokryty prostřednictvím 3DEXPERIENCE platformy.


  • NC programování ořezů

    Specifikem výroby jsou přesné pěti osé ořezy plastových výrobků na NC strojích, které jsou programovány v CATIA se specifickou nástavbou FASTTRIM od německé firmy CENIT.


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Stanislav Vykoukal Strategický obchodní manažer

+420 571 894 311

stanislav.vykoukal@technodat.cz