Makra a utility

Dnes a denně se při práci potýkáme s úkoly, které se stále opakují a zabírají nám spoustu času. Právě proto jsme navrhli a vyvinuli makra, která tyto činnosti udělají za vás. Používání maker zvyšuje efektivitu práce, eliminuje chyby a pomáhá snižovat náklady.

Co jsou makra?

Pod pojmem makro si můžeme představit jednoduchou jednoúčelovou aplikaci, která doplňuje, rozšiřuje a automatizuje základní funkcionalitu systému. V našem pojetí jsou makra spíše utilitami, jednoúčelovými aplikacemi, které se snaží kromě samotné funkčnosti přinést uživateli komfort a uživatelskou přívětivost, na kterou je zvyklý z běžných aplikací Windows. Proto makra vyvíjíme na platformě .NET, která nám tato rozšíření umožňuje implementovat.

Důvody, proč využívat makra:

  • pomáhají výrazně ušetřit čas a eliminovat chyby, což pomáhá snižovat náklady a zvyšovat produktivitu
  • automatizují rutinní úlohy a dávají pracovníkům větší časový prostor k tvůrčí činnosti

Jaká makra nabízíme?

V našem portfoliu naleznete hotová makra, která reagují na časté požadavky našich zákazníků a řeší opakující se úlohy. Tato makra jsou použitelná okamžitě, nebo po konfiguraci pomocí konfiguračních souborů. Aktuální katalog maker si můžete stáhnout zde.

Potřebujete vlastní makra?

Zabýváte se specifickou činností, kterou potřebujete zautomatizovat, a žádné z maker v katalogu tuto oblast neřeší? Líbí se vám makro z katalogu, ale potřebovali byste pozměnit nebo rozšířit jeho funkčnost dle potřeb vaší firmy? Řekněte nám, co má vaše makro umět a jak se má ovládat. Naši odborníci provedou analýzu, která ukáže, zda jsou vaše požadavky splnitelné. Následně makro vytvoříme, společně s vámi otestujeme a nasadíme.

Potřebujete makra dále rozvíjet?

I s tím počítáme. Dostanete od nás nejen odladěné a funkční makro, ale i technickou podporu na sjednané období a možnost dále makro vylepšovat rozvíjet podle vašich požadavků.

Ozvěte se nám

Související články