Školení CAD PLM

NABÍDKA KURZŮ

Zájemcům nabízíme individuální učební plán, který jim poskytne odpovídající školení, umožňující okamžité zvýšení jejich produktivity. Vyberte si z těchto kurzů nebo nás kontaktujte, pokud hledáte školení týkající se jiných modulů CATIA / ENOVIA / 3DEXPERIENCE, které zde nejsou uvedeny.

 • Certifikované kurzy CATIA V5, CATIA V6 a CATIA 3DEXPERIENCE.

  Certifikované kurzy CATIA V5, CATIA V6 a CATIA 3DEXPERIENCE.

 • Certifikační program společnosti Dassult Systemes dává možnost prokázat se vysoce profesními znalostmi v oblasti nejnáročnějšího průmyslového designu. Certifikace založená na praxi dokazuje Vaši odbornost, znalosti a schopnosti v práci se systémem CATIA a odliší Vás na dnešním konkurenčním trhu práce.

  Certifikační program společnosti Dassult Systemes dává možnost prokázat se vysoce profesními znalostmi v oblasti nejnáročnějšího průmyslového designu. Certifikace založená na praxi dokazuje Vaši odbornost, znalosti a schopnosti v práci se systémem CATIA a odliší Vás na dnešním konkurenčním trhu práce.

  • Úroveň - Specialist

   Základní úroveň certifikační zkoušky.

  • Úroveň - Expert

   Expertní úroveň certifikační zkoušky. Podmínkou získání je úspěšné absolvování úrovně Specialist.

 • Školení obráběcích modulů v systému DELMIA a DELMIA 3DEXPERIENCE.

  Školení obráběcích modulů v systému DELMIA a DELMIA 3DEXPERIENCE.

 • DraftSight je bezplatný, profesionální produkt pro 2D CAD, založený na otevřeném obchodním modelu. Nabízí uživatelům lepší možnost načítání, ukládání a sdílení souborů DWG. Noví uživatelé si mohou rychleji osvojit práci v DraftSightu formou jednodenního školení.

  DraftSight je bezplatný, profesionální produkt pro 2D CAD, založený na otevřeném obchodním modelu. Nabízí uživatelům lepší možnost načítání, ukládání a sdílení souborů DWG. Noví uživatelé si mohou rychleji osvojit práci v DraftSightu formou jednodenního školení.

  • Basic

   Základní školení pro nové uživatele.

  • Advanced

   Navazující školení pro pokročilé uživatele.

 • Nenašli jste v naší nabídce požadované školení? Potřebujete speciální kurz dle vlastních požadavků nebo workshop nad vašimi daty? Spojte se s námi na níže uvedených kontaktech a my pro vás rádi připravíme školení ušité "na míru" dle vaší specifikace.

  Nenašli jste v naší nabídce požadované školení? Potřebujete speciální kurz dle vlastních požadavků nebo workshop nad vašimi daty? Spojte se s námi na níže uvedených kontaktech a my pro vás rádi připravíme školení ušité "na míru" dle vaší specifikace.

Ozvěte se nám

Irena Sedláčková Manažerka školení

+420 571 894 365

irena.sedlackova@technodat.cz

Školicí a certifikační středisko Technodat

Školicí a certifikační středisko ve Zlíně patří k nejmoderněji vybaveným školicím prostorám zaměřeným na 3D PLM řešení v České republice a na Slovensku. Mimo komfortních školicích prostor poskytuje také zázemí na nejvyšší úrovni pro management a obchodní a technický tým, zajišťující prodejní aktivity a podporu řešení Dassault Systèmes.

Disponuje plně vybavenými školicími prostorami a poskytuje maximální komfort jak pro účastníky tak i lektory jednotlivých kurzů.

Technodat je certifikovaný Education Partner společnosti Dassault Systèmes. Technodat je autorizovaným Certifikačním centrem společnosti Dassault Systèmes.

Adresa školicího a certifikačního střediska

TECHNODAT, CAE-systémy, s.r.o.
Štefánikova 7042
760 01 Zlín
Telefon: +420 571 894 311
GSM: +420 737 218 268